Tuncer Gürbüz

 1. Kabus: Düğümlere Üfleyenlerin Şerri Yerli film 2018
  Tüm Bilgiler
  Kabus: Düğümlere Üfleyenlerin Şerri Yerli film 2018 2018 Yılı Filmi, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  Çocukluk yıllarında üvey babası tarafından tecavüze uğrayan Özge, bu durumu hiç bir zaman atlatamamıştır. Yetişkinlik yaşlarına ulaşmasına rağmen psikolojik sorunlar yaşamaktan kurtulamamıştır. Bu sorunlar yetmezmiş gibi birde annesi hapishaneye girecek ve orada intihar edecek üst üste gelen bu olaylardan oldukça üzülecektir. Hayatının hiç düzene girmeyecek düşüncesi ile psikolojik sorunlar yaşayacaktır. Yaşadığı travma dolu yılları ve kadınların çektiği acıları anlatmak için sergi açmaya karar verir. Bu sergiyi açması için kendisine desteğin olması gerekir. Devletten destek isteyen Özge, isteği yerine getirilir. Geceleri korkunç kabuslar nedeni ile uyku uyuyamadığı için hasret kalmıştır. Bu durumdan kurtulmak için arkadaşları vasıtası ile Doğan hoca ile taşınır ve kemdisinden yardım ister. Doğan Hoca ise kendisine musallat olan doğa üstü varlıkların olduğunu tespit etmiştir. Huzursuzluğu bundan kaynaklı olduğunu belirtince şoke olur.
  • 2018
  • 720p
  • IMDb 7.7
  • 297
  • 0
  El ummar Cin Yuvası (2018) Yerli Film izle Direk
  Tüm Bilgiler
  El ummar Cin Yuvası (2018) Yerli Film izle Direk 2018 Yılı Filmi, Korku Filmleri 
  Yerli Film
  Film, Küçük yaşta babasını kaybeden Miraç'ın etrafında yaşanan olayları ele alıyor. Babasının ölümünden sonra çöküntüye uğrayan ve baba annesi ile kalan Miraç, yaşlı kadının evinde bulunan enteresan olan eşyaları fark ederek yasak olan büyüler ile uğraştığını öğrenir. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Miraç, soluğu İstanbul'da alır. Din konusunda oldukça hassas olarak ön plana çıkan genç adam, etrafında bulunan insanlara yardım etmeyi kendisine bir görev olarak seçer. Günün birinde kendisine yardım için gelen Esma ile tanışan Miraç, şoke edici gerçeği öğrenecek ve çaresizce baba annesinden yardım isteyecektir. Baba annesini hayal kırıklığına uğratan Miraç, yardımı istediği baba annesi onun bu yardımına karşılık verecekmi?
  • 2018
  • Turkey
  • 720p
  • IMDb 6.4
  • 336
  • 0
  Cin Çeşmesi: Kafirun (2018) izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Cin Çeşmesi: Kafirun (2018) izle Direk 2018 Yılı Filmi, Korku Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Sevdiklerine kavuşamayan Raziye ve Kanber, çok üzüntülü hale gelmişlerdir. Bu iki insanı sevmedikleri kişiler ile evlendirdikten sonra yaşadıkları köylerini lanetlemeleri için cinler ile anlaşma yapma kararı verirler. Cinler ile anlaşma yaptıktan bir süre sonra yaşadıkları köy, acı ve korku ile lanetlenirler. İstemedikleri insanlar ile zorla evlendirilen Raziye ve Kanber, isteklerinin karşılıksız kalması sonucu dinimizde yasak olan cin çağırma büyüsüne baş vururlar. O günden sona huzuru asla bulamayacaktırlar. Köylülerin yaşadıkları acı ve korku, onları yaptıklarına pişman edecekmi?
  • 2018
  • Türkiye
  • 720p
  • IMDb 5.8
  • 491
  • 0
  Morg (2017) Yerli Film izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Morg (2017) Yerli Film izle Direk 2017 Yılı Filmi, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Zehra zamanında tecavüze uğramış genç bir kızdır. Babası Emin, kızının bu üzücü olaydan haberi yoktur ama daha sonradan duyar. Duyduktan hemen sonra önce annesini sonrada kızını katlederek olayı bertaraf etmeye çalıştığını sanan babası belli bir süre sonra öldürdüğü kızın ruhu babasına musallat olur. Babası her nekadar vicdan azabı ile yaşasada öldürdüğü kızının ruhu intikam için peşini bırakmamakta kararlıdır.
  • 2017
  • 720p
  • IMDb 5.1
  • 393
  • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.