Türkiye
Zübük izle 1982
İncele
Zübük izle 1982
Yerli Film
Türkiye yapımı olan Zübük filminin toplam süresi 1 saat 28 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,5’tir. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Suç’tur. Filmin yönetmenliğini Kartal Tibet yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Aziz Nesin ve Atif Yilmaz yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Kemal Sunal, Nevra Serezli, Kadir SavunZübük Filminin Konusu : Bu Zubuk adlı politikacının hikayesi. Yolsuzluk nedeniyle üyesi olduğu siyasi partiden sınır dışı edilir. Gazeteci Yaşar, davasıyla ilgili bir haber yapmak ve Zübüt’ün işlerini araştırmak istiyor. Yaşar, Zubuk’un köy halkında oynadığı kurnaz hilelere boğuldu. Sonunda Zubuk’un şu anki durumuyla ilgili üzülüyor, ancak her şeyden önce Zubuk’un onu kandırdığını biliyor.
 • 79dk
 • IMDb 8.5
 • 3.328
 • 0
O İş Bende 2019 izle Direk
İncele
O İş Bende 2019 izle Direk
Yerli Film
O iş Bende izleFilmde servet içinde yüzen her istediğini alan düşünmeden yaşayan Mert’in babasının iflasıyla beraber alt üst olan hayatı konu alınıyor. Bir de babasının hastalığıyla beraber her şey üst üste gelince Mert’e birden sorumluluk yükleniyor. Mert birden kendini bambaşka bir hayatın içinde buluyor. Babasının borçlarını ödemeye çalışırken bu trajedinin içinde film de bir komedi filmi halini alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 286
 • 0
Kral Midas’ın Hazinesi 2019 izle Direk
İncele
Kral Midas’ın Hazinesi 2019 izle Direk
Yerli Film
Kral Midas'ın Hazinesi izleFilmde, Eskişehir’de yaşayan üç arkadaşın tesadüfen buldukları define haritasının peşine düşmeleri konu alınıyor. Definenin Kral Midas’ın hazinesi olduğu söyleniyor. Hikaye Yunus, Rambo Ali ve Kahveci İbrahim’in domuz avına çıkmasıyla başlıyor. Başlarına geleceklerden bir haber üç kafadar aniden kendilerini bir çukurun içinde buluyorlar. Çıkmak için uğraşırken birden bir madalyon bulurlar ve içinde bulunan haritayı fark ederler. Zengin olacakları hayaliyle gözleri büyür ve haritaya ve defineyi bulmaya kilitlenirler. Onlara 3 arkadaşları daha eşlik eder. Tabii ki hiçbir şey düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.
  • 882
  • 0
  Arif v 216 Full HD izle Direk
  İncele
  Arif v 216 Full HD izle Direk
  Yerli Film
  Arif v 2016 izleCem Yılmaz’ ın ince esprileri ve fantastik kurgusu bu filmde de göz önündedir. Filmin kaliteli oyuncu kadrosu Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz ve Özkan Uğur ile de seyircinin dikkatini üzerine çekmiştir. Filmin ana karakteri Arif, Gora gezegeninde yaşadığı maceralardan sonra Dünya’ya dönüp hayatına devam eder. Ama geri dönmesi Gora gezegeniyle tüm ilişiğini kestiği anlamına gelmez. Hala uzaylı arkadaşlarıyla holografik iletişim halindedir. Arif’in bir gün bir rokete yüklenmiş halde beklenmedik bir misafiri gelir. Misafir Gora’daki yakın arkadaşlarından biri olan 216’ dır. 216 Gora’ da ruhsal bunalıma girmiş ve Arif’i ziyarete gelmiştir. 216 insan olmak istemekte olan bir robottur. Duygulara sahip olmak, hissetmek, aşık olmak, insan gibi yaşamak ister. Robot olmak hiç ona göre değildir. 216’nın geldiğini duyan insanlar ayaklanır ve onu dünyada istemezler. Arif 216’yı zaman makinesiyle Gora’ya göndermeye çalışırken yanlışlıkla 1969’a dönerler. Ve 216 hayatının aşkını bulur. 216 aşkıyla beraber zaman geçirmek istediği için bi süre daha 1969’da zaman geçirirler. Bi süre sonra 216’yı 1969’da tanıştığı zengin bir adam klonlayıp seri üretime geçirmeye karar verir. Bu durum 216’nın kalbini çok kırsa da her şeye göz yumar. 1969 yılında yani geçmişte 216 robotları her yeri sarar ve gelecek değişir. Dünya’da hiç insan kalmaz ve 216’nın klonları her yeri sarar. Zamanda bi çok atlama olur ve ilerleyen zamanlarda 216 ölmek üzeredir. Arife onu kurtarmak için bir çok maceraya atılır. Birçok paralel evren vezaman yolculuğu ile beraber 216 istediği insani duygulara yaklaşır.
  • 125dk
  • IMDb 7.6
  • 507
  • 0
  Maide’nin Altın Günü (2017) Full izle Direk
  İncele
  Maide’nin Altın Günü (2017) Full izle Direk
  Yerli Film
  Maide'nin Altın Günü izleMahallenin prestijli ev hanımı olan Maide, lezzetli yemekleri,titizliği ile tüm rakiplerine taş çıkartmaktadır. Tüm hünerlerini sergilediği altın günleri ise kendini gösterdiğiyemeklerini, evini, titizliğini sergilediği en önemli etkinliktir. Hikaye öyle bir mahallede geçiyor ki altın günü bir gün yapılır bir yıl konuşulur, dedikodu had safhadadır. Birgün yine dedikoduları bastırmak için yaptığı bir altın gününde Maide’ nin çok değerli, aile yadigarı gerdanlığı çalınır. Maide her yeri didik didik etmesine rağmen bulamadığı gerdanlığı bulması gerekmektedir. Gerdanlığı gün arkadaşlarından birinin çaldığına inanan Maide her birini tek tek takip edip incelemeye başlar. Bu sırada ona yardımcı olacak arkadaşı ise misafiri olan yeğeni Yağmur’ dur. Yağmur’da bazen tuhaf davranışlarıyla Maide’nin sınırlarını zorlasa da desteğini Maide teyzesinden esirgemeyecektir.
  • IMDb 3.7
  • 243
  • 0
  OHA Diyorum 2017 Full izle Direk
  İncele
  OHA Diyorum 2017 Full izle Direk
  Yerli Film
  OHA Diyorum izleFırat'ın çok sevdiği arabası kimliği belirsiz olan hırsızlar tarafından çalınır. Çok sevdiği arabanın içinde kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu bir hard disk vardır. İşin kötü tarafı ise arabada bulunan hard diskin başka kopyası olmamasıdır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için önce arabayı bulmaları gerekmektedir. Arabayı bulmak için yola düşer ve kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde bulurlar.
  • IMDb 2.5
  • 691
  • 0
  Maşa ile Koca Ayı 2; Sonsuz Arkadaşlık HD izle Direk
  İncele
  Maşa ile Koca Ayı 2; Sonsuz Arkadaşlık HD izle Direk
  Yerli Film
  Maşa ile Koca Ayı 2; Sonsuz Arkadaşlık izleÇocukların çok sevdiği kız çocuğu Maşa ile başı dertte olan boz ayının devam maceralarını anlatan Maşa İle Koca Ayı 2 Sonsuz Arkadaşlık, genel aile ile birlikte izleyebileceğiniz güzel bir animasyon film olan Maşa ile Koca Ayı 2 Sonsuz Arkadaşlık, hd kalite olarak sitemize eklenmiştir. Animasyon filmde, Enes Batur, Nisan Aktaş, Çitos Efe, Başak Karahan, Çağla Demirel, Duru Önver, Prenses Elif ve Şahangiller gibi ünlü Youtuber’lar eşlik edecektir.
  • 69dk
  • IMDb 5.2
  • 687
  • 0
  Recep İvedik 5 (2017) Full izle Direk
  İncele
  Recep İvedik 5 (2017) Full izle Direk
  Yerli Film
  Recep İvedik 5 Full izleArkadaşının ölümünden sonra sporcu taşıma aracı kendisine kalınca sporcuları müsabakalara yetiştirmesi için yola koyulur. Müsabakalara gitmeden önce genç sporcuları Kara Ambar Kamyoncular Derneği'nin lokantası ve resmi yemeği olan kuru fasulye yemek için ikna etmeyi başarır. Ancak yemekhaneye giren Recep İvedik sporcuları güçlendireceğini düşünerek kuru fasulyenin içerisine makine yağı katmak ister. Üsküp'e yetişmeden önce genç sporcular fenalaşır ve hastaneye kaldırılırlar. Ülkemizi temsil edecek olan genç sporcular müsabakalara katılamama tehlikesiyle baş başa kalmıştır. Bu durumu kabullenemeyen Recep İvedik hemen Kara Ambar'da ki arkadaşlarını arayacak onlardan olimpiyat müsabakaları için yardım isteyecektir. Recep'in bu isteği geri çevirmeyen kamyoncu arkadaşları araçlarına atladıkları gibi soluğu Üsküp'te alırlar. Artık olimpiyatlarda ülkemizi temsil etme görevi Recep İvedik ve dostlarına kalmıştır.
  • 100dk
  • IMDb 3.5
  • 448
  • 0
  Yol Ayrımı (2017) Full izle Direk
  İncele
  Yol Ayrımı (2017) Full izle Direk
  Yerli Film
  Yol Ayrımı Full izleMazhar ismindeki adam, yaşamını babasından devraldığı tekstil mesleğini yüceltmek için adamıştır. Bu neden ile agresif ve acımasız yöntemler izler. Ancak Mazhar'ın daha önce yaşadığı trafik kazası yaşamı boyunca birçok şeyi değiştirir. Geçirdiği kaza Mazhar'ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Kaza sayesinde geçmişten bugüne taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Yaşayacağı bu değişim tabii ki hiç kolay olmayacaktır.
  • 150dk
  • IMDb 6.7
  • 379
  • 0
  Cin Çeşmesi: Kafirun (2018) izle Direk
  İncele
  Cin Çeşmesi: Kafirun (2018) izle Direk
  Türkçe Dublaj
  Sevdiklerine kavuşamayan Raziye ve Kanber, çok üzüntülü hale gelmişlerdir. Bu iki insanı sevmedikleri kişiler ile evlendirdikten sonra yaşadıkları köylerini lanetlemeleri için cinler ile anlaşma yapma kararı verirler. Cinler ile anlaşma yaptıktan bir süre sonra yaşadıkları köy, acı ve korku ile lanetlenirler. İstemedikleri insanlar ile zorla evlendirilen Raziye ve Kanber, isteklerinin karşılıksız kalması sonucu dinimizde yasak olan cin çağırma büyüsüne baş vururlar. O günden sona huzuru asla bulamayacaktırlar. Köylülerin yaşadıkları acı ve korku, onları yaptıklarına pişman edecekmi?
  • IMDb 5.8
  • 1.118
  • 0

  Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

  Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.