Türkiye
Çember: Güven Bana Yerli Film izle Direk
İncele
Çember: Güven Bana Yerli Film izle Direk
Yerli Film
Ersin, 6 ay önce canından çok sevdiği eşini kaybetmiştir. Kaybettiği eşini aramaya başladığı süre zarfında kendisini umutlandıran bir gelişme yaşanacaktır. Baraj gölünün suları çekilince bir bavul içerisinde kadın cesedi bulunur ve bu ceset'in Ersin'in karısı olma ihtimali oldukça yüksektir. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri cesedin altı ay önce göle atıldığını söyleyince Ersin ise bunu duyar duymaz karısı olduğu fark etmişti. Yaşanan bu dramatik olayı kimlerin yaptığını öğrenmeye gelmişti sıra. Soruşturma derinleştikçe ortaya çok farklı gizemler çıkmaya başlamış ve işin ucu hiç umulmayacak kişilere değinecektir. Türkiye yapımı olan filmi full izlemeniz için eklendi.
 • IMDb 7.6
 • 291
 • 0
Yarım ile Yamalak Yerli Film izle Direk
İncele
Yarım ile Yamalak Yerli Film izle Direk
Yerli Film
Yaşadığı mahallede kimseye zararı olmayan ve normal bir hayatı olan Hayri, Erol adındaki arkadaşı yüzünden hep zor günler geçirmeye başlar. Maddi durumu nedeni ile kirasını ödeyemediği evden kovulan Erol, Hayri'nin evine yerleşir ve ikili birlikte yaşamaya başlar. Erol, bir yandan iş aramaya devam ederken diğer yandan ise Hayri'nin kaprislerine göğüs germeye çalışır. Bu durumdan dolayı kendisini hisseden Erol, bu süre içinde mafya babasının kızına aşık olur. Mafya babasının kızına aşık olduğunu duyan Hayri ise Erol'u bu aşktan vazgeçirmeye çalışır. İkilinin başı belaya girer ve macera başlar.
 • IMDb 4.1
 • 92
 • 0
Zübük izle 1982
İncele
Zübük izle 1982
Yerli Film
Türkiye yapımı olan Zübük filminin toplam süresi 1 saat 28 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,5’tir. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Suç’tur. Filmin yönetmenliğini Kartal Tibet yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Aziz Nesin ve Atif Yilmaz yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Kemal Sunal, Nevra Serezli, Kadir SavunZübük Filminin Konusu : Bu Zubuk adlı politikacının hikayesi. Yolsuzluk nedeniyle üyesi olduğu siyasi partiden sınır dışı edilir. Gazeteci Yaşar, davasıyla ilgili bir haber yapmak ve Zübüt’ün işlerini araştırmak istiyor. Yaşar, Zubuk’un köy halkında oynadığı kurnaz hilelere boğuldu. Sonunda Zubuk’un şu anki durumuyla ilgili üzülüyor, ancak her şeyden önce Zubuk’un onu kandırdığını biliyor.
 • 79dk
 • IMDb 8.5
 • 1.098
 • 0
Keloğlan: Yeni Masal Yerli Film izle 2018
İncele
Keloğlan: Yeni Masal Yerli Film izle 2018
Yerli Film
Küçük çocuk zamanımızda Kel oğlan televizyonda yayınlanınca hemen ekran başına geçip sevinç ile izlerdik. Büyük maceranın üzerinden neredeyse 40 yıl geçmiştir. Kel Oğlan ve arkadaşları Cankız'ın yardım çağrısı üzerine hemen harekete geçecektir. Yardım çağrısı ise hayvan ırkını yok etmeye çalışan zalimler ile mücadele etmektir. Bunu yapabilmeleri oldukça zordur. Bunu çözmenin yolu sihirli araç ve gereçlerdir. Ama bu istekleri de karşılıksız kalmayacaktır. Kel oğlan yerli filmi tekrardan izlemeniz için sitemize ekledik. İyi seyirler.
 • IMDb 5.5
 • 824
 • 0
Çakallarla Dans 5 (2018) HD izle Direk
İncele
Çakallarla Dans 5 (2018) HD izle Direk
Yerli Film
2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor. Yönetmen Murat Şeker herzamanki gibi komik bir film sergilemiştir. Şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun üyeleri yasağı hiçe sayıp atıldıkları maceraları konu ediyor. Mahkeme'de Hakim karşısına geçen çakallar grubu üyeleri birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durumdan sıkılan ekip için hiç de kolay olmayacaktır. Günün birinde Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir ve bu haber ile yıkılır. Üstelik kızı Leyla, zengin ve burnu havada bir çocuk olan Sinan ile birlikte yaşamaktadır. Henüz bir kızı olduğunu kabullenememişken bir de Sinan’ı öğrenince deliye dönen Gökhan, böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yedirez. Sinan’la Leyla’yı ayırmaya çalışan ve bunu başaramayan Gökhan, çakallar grubundan yardım ister. Yasağı hiçe sayan grup bir araya gelerek Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. Filmi HD kalitesinde izlemeniz için eklenmiştir.
 • IMDb 4.2
 • 221
 • 0
Toz 2016 Yerli Film izle Direk
İncele
Toz 2016 Yerli Film izle Direk
Yerli Film
Toz izleİstanbul ve Afganistanda çekilen Dramatik türü Toz filmi, ailesinin sır dolu geçmişinin izini süren Azra, savaşın insanların kaderini ve üzerindeki etkilerini yalnız bir kadın olarak araştırmaktadır.Öykü Karayel, Beran Soysal ve Muhammed Cangören başrolleri üstlenirken, Afganistan sinemasının oyuncuları Abdul Qadir Farookh, Haji Gul Aser ve Masud Ahmadi de kadroda yer alıyor. Filmi hd kalitesinde izlemeniz için eklenmiştir.
 • IMDb 5.7
 • 167
 • 0
O İş Bende 2019 izle Direk
İncele
O İş Bende 2019 izle Direk
Yerli Film
O iş Bende izleFilmde servet içinde yüzen her istediğini alan düşünmeden yaşayan Mert’in babasının iflasıyla beraber alt üst olan hayatı konu alınıyor. Bir de babasının hastalığıyla beraber her şey üst üste gelince Mert’e birden sorumluluk yükleniyor. Mert birden kendini bambaşka bir hayatın içinde buluyor. Babasının borçlarını ödemeye çalışırken bu trajedinin içinde film de bir komedi filmi halini alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 113
 • 0
Kral Midas’ın Hazinesi 2019 izle Direk
İncele
Kral Midas’ın Hazinesi 2019 izle Direk
Yerli Film
Kral Midas'ın Hazinesi izleFilmde, Eskişehir’de yaşayan üç arkadaşın tesadüfen buldukları define haritasının peşine düşmeleri konu alınıyor. Definenin Kral Midas’ın hazinesi olduğu söyleniyor. Hikaye Yunus, Rambo Ali ve Kahveci İbrahim’in domuz avına çıkmasıyla başlıyor. Başlarına geleceklerden bir haber üç kafadar aniden kendilerini bir çukurun içinde buluyorlar. Çıkmak için uğraşırken birden bir madalyon bulurlar ve içinde bulunan haritayı fark ederler. Zengin olacakları hayaliyle gözleri büyür ve haritaya ve defineyi bulmaya kilitlenirler. Onlara 3 arkadaşları daha eşlik eder. Tabii ki hiçbir şey düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.
 • 214
 • 0
Arif v 216 Full HD izle Direk
İncele
Arif v 216 Full HD izle Direk
Yerli Film
Arif v 2016 izleCem Yılmaz’ ın ince esprileri ve fantastik kurgusu bu filmde de göz önündedir. Filmin kaliteli oyuncu kadrosu Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz ve Özkan Uğur ile de seyircinin dikkatini üzerine çekmiştir. Filmin ana karakteri Arif, Gora gezegeninde yaşadığı maceralardan sonra Dünya’ya dönüp hayatına devam eder. Ama geri dönmesi Gora gezegeniyle tüm ilişiğini kestiği anlamına gelmez. Hala uzaylı arkadaşlarıyla holografik iletişim halindedir. Arif’in bir gün bir rokete yüklenmiş halde beklenmedik bir misafiri gelir. Misafir Gora’daki yakın arkadaşlarından biri olan 216’ dır. 216 Gora’ da ruhsal bunalıma girmiş ve Arif’i ziyarete gelmiştir. 216 insan olmak istemekte olan bir robottur. Duygulara sahip olmak, hissetmek, aşık olmak, insan gibi yaşamak ister. Robot olmak hiç ona göre değildir. 216’nın geldiğini duyan insanlar ayaklanır ve onu dünyada istemezler. Arif 216’yı zaman makinesiyle Gora’ya göndermeye çalışırken yanlışlıkla 1969’a dönerler. Ve 216 hayatının aşkını bulur. 216 aşkıyla beraber zaman geçirmek istediği için bi süre daha 1969’da zaman geçirirler. Bi süre sonra 216’yı 1969’da tanıştığı zengin bir adam klonlayıp seri üretime geçirmeye karar verir. Bu durum 216’nın kalbini çok kırsa da her şeye göz yumar. 1969 yılında yani geçmişte 216 robotları her yeri sarar ve gelecek değişir. Dünya’da hiç insan kalmaz ve 216’nın klonları her yeri sarar. Zamanda bi çok atlama olur ve ilerleyen zamanlarda 216 ölmek üzeredir. Arife onu kurtarmak için bir çok maceraya atılır. Birçok paralel evren vezaman yolculuğu ile beraber 216 istediği insani duygulara yaklaşır.
 • 125dk
 • IMDb 7.6
 • 188
 • 0
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (2019) Yerli Filmi izle Direk
İncele
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (2019) Yerli Filmi izle Direk
Yerli Film
Organize işler Sazan Sarmalı izleİstanbul’un suç dolu karanlık sokaklarında Asım Noyan ve çetesi iş başında. Her fırsatta çeşitli dümenler çevirip insanları dolandıran çete, masumların ve suçluların karıştığı organize işler dünyasında başrol oynamaktadır. Ama bu sefer olaylar biraz farklı gelişir. Dolandırıcıların efendisi Asım Noyan’ın kızı birileri tarafından dolandırılınca işler bir sazan sarmalına dönüşür. Çete işte bu “Sazan Sarmalı” adını verdikleri operasyona bulaşır. Asım Noyan’ın kızı Nazlı ne kadar bu işleri onaylamasa da kendini bu sazan sarmalının içinde bulur. Biz de organize işlerle yaşayan heyecanlı maceraya İstanbul sokaklarında şahit oluruz.
 • 121dk
 • IMDb 6.6
 • 521
 • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz.Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz.İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.