Turkey
Mehmet Salih izle Yerli Film Direk
İncele
Mehmet Salih izle Yerli Film Direk
Yerli Film
Mehmet Salih annesi hasta olduğundan onunla birlikte yaşamak zorunda kalmıştır. Annesinin bu hastalığı babasının onu terk etmesi sonucu hastalanıp yataklara düşer. Hayatının her anı dram ile dolu olan Mehmet Salih hasta annesi ile yaşamaktadır. Zar zor iş gören annesini yormamak için olağan üstü çaba gösteren genç, geceleri altını ıslatmaktadır. Bu sırada komşu kızı Ceylan'a ilgi duymaya başlar fakat Ceylan'da tıpkı annesi gibi evden kaçacaktır. Henüz genç yaşında büyük sınavlar maruz kalan genç adam ve onun merkezinde yer alan Ceylan'ın dramatik hikayesini konu edinen filmi sitemizden izleyin.
 • 83
 • IMDb 7.3
 • 36
 • 0
Sibel izle 2018
İncele
Sibel izle 2018
Yerli Film
Karadeniz'in eşi benzeri olmayan doğasında geçen dram hikayesi 25 yaşındaki konuşma engelli kız Sibel'i merkezine alıyor. Şehirden uzak ailesi ile kendi çapında yaşama tutunmaya çalışan Sibel, dedelerinden miras kalan ıslık yöntemi ile insanlar ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. Hiç arkadaşı olmayan genç kız köyde bulunan insanlar tarafından dışlanınca herzaman gittiği ormana doğru koşar. Ormanda karşısına çıkan yabancı yüzünden hayatı tamamen değişecek olan genç kızın dramatik hikayesini sitemizden izlemeniz için eklendi.
 • 95
 • IMDb 7.2
 • 42
 • 0
Çınar Yerli Filmi izle Direk
İncele
Çınar Yerli Filmi izle Direk
Yerli Film
Film, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde geçmektedir. Engelli bir çocuğun hayatını merkezine alan Çınar filmin konusu oldukça dramatik konu içermektedir. Mustafa ve Suna engelli olan çocuğu Rıza ile yaşamaktadır. Ailesini makam şoförlüğü yaparak geçindiren Mustafa, oğlunun diğer arkadaşları gibi yürüyüp koşmasını hayal ederek gecesini gündüzüne katarak çalışmaktaydı. Patronunu sevmediği halde her dediğini yapan Mustafa, kasabaya giderek burada kalmaya başlayınca annesi, oğlunu sırtında taşıyarak okula götürüp getirmeye başlamıştı. Mustafa Karadeniz'in imzasını taşıya Çınar filmi full hd kalitesinde izlemeniz için eklendi.
 • 99
 • IMDb 7.5
 • 56
 • 0
Ecinni: Tılsımlı Mezar Yerli Film izle Direk
İncele
Ecinni: Tılsımlı Mezar Yerli Film izle Direk
Yerli Film
Yılmaz ve Sinan, Youtube'da izledikleri bir hikayeden oldukça etkilenen ikili, videonun çekildiği köye giderek buradaki Eccini hikayesinin varlığını filme dökmek için harekete geçerler. Gidecekleri köye arkadaşlarını da alarak burada Ermeni bir rahibenin mezarını açmaya karar verirler. 400 Yıl öncesine ait olduğu düşünülen mezar , film çekimi için köye gidenlerin kabusu olmak üzredir. Mezar kazıldıkça ortaya çıkan gizemli tılsımlar insanlar üzerinde etkisini göstermeye ve garip olayları tetiklemeye başlamıştı. Bu durum üzerine korku ile köyden çıkmaya çalışan film ekibi bu girişiminde başarılı olmayınca çözümü başka yollar ile arayacaktır.
 • 90
 • IMDb 2.0
 • 71
 • 1
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle Direk
İncele
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle Direk
Yerli Film
Geçmişinde nasıl ünlü olduğunu anlatan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 6 Yaşında ilgisiz bir ailenin gölgesinde büyüyen kahramanımıza odaklanıyor. Polis olan babasının 6. yaş gününde kendisine hediye ettiği bilgisayar ile zaman geçiren Enes, okuldan arkadaşları tarafından dışlanması ve kendini yalnız hissetmesi sonucu kendisini bilgisayarı ile baş başa bulur. Bilgisayardan nasil ünlü olunur veya nasıl kendisini popüler olarak duyurur gibi düşüncelere kapılan Enes, o dönem pek popüler olmayan Youtuber ona bir ışık tutmuştur. Bu mesleği gerçek zamanlı yapmaya başlayan Enes, kendisine şöhreti getirecek altın vuruşu yapmak üzeredir.Yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturmaktadır. Filmin başrol oyuncusu ise Enes Baturdur. Filmin Diğer oyuncuları ise Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Kerem Fırtına, Uras Benlioğlu, Başak Karahan, Efecan Koçyiğit, Duru Önver, Çağla Demirel, Baturay Anar, Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Yusuf Aktaş, Mervan, Muhammet, Sude ve Berk'dir.
 • 110
 • IMDb 4.4
 • 64
 • 0
Bana Bir Soygun Yaz 2 izle Direk
İncele
Bana Bir Soygun Yaz 2 izle Direk
Yerli Film
Kıbrıs'ta normal bir hayat sürdüren Çeto ve Sülo, bulaştıkları pis işleri bırakarak bölgede popüler olan otelde işe başlarlar. Burada kısa süre çalıştıktan sonra tekrardan gönül işini başına bela ederler. Kendilerini işe sokan Nasip otel sahibinin kızı ile evlenmek ister fakat maddi durumdan dolayı bu düğünü yapacak parası yoktur. Bu iki arkadaş kendilerine yapılan iyiliğin altında kalmamak için bu parayı bulmaya karar verirler. Normal yollardan bu paranın bulunması zor olunca ikili çalıştıkları otelin kumarhanesini soymaya karar verirler. Soyacakları kumarhanede macera dolu dakikalar yaşatacak olan filmi full izlemeniz için sitemize ekledik.
 • 100
 • IMDb 3.8
 • 137
 • 0
Üç Harfliler: Adak izle Direk
İncele
Üç Harfliler: Adak izle Direk
Yerli Film
Salih ve Metin av için gittikleri ormanda korkunç bir kaza geçirirler. Salih av tüfeği ile vurularak ağır bir yara alır. Başına isabet eden saçmalar ile ağır yaralanan genç adam zor şartlar ile yaşama tutunur. Kafasındaki mermi saçmaları nedeni ile yaşamak zorunda kalacaktır. Kazaya sebebiyet veren Metin ise arkadaşına yardım için söz verir ancak sözünü yerine getirmez ve tam tersini yapmaya başlar. Hem adamın nişanlısını ayartmaya hemde Salih'i kaderine terk eder. Metin nişanlısından ayrılıp Salih'in nişanlısı ile birlikte olur. Metin'in eski nişanlısı Arzu ise yaşanan bu durumdan dolayı çok üzülür ve soluğu Salih'in ailesinin yanında alır. Salih'in annesi ise hiç tekin değildir ve oğluna bunu yapanlardan intikamını almak ister. İntikam ateşi ile yanan Salih'in annesi yasak olan şeylere baş vurmaya karar verir. Gün geçtikçe intikam ateşi alev alıp korku dolu anlar yaşanacaktır.
 • IMDb 7.6
 • 77
 • 0
Yalan Dolan Yerli Film Full izle 2019
İncele
Yalan Dolan Yerli Film Full izle 2019
Yerli Film
Fakirliğin verdiği eziklik ile gururlu olan 6 arkadaş, en büyük hayalleri olan zenginlik için banka soymaya karar verirler. Uzun bir zaman diliminde kendilerince kusursuz bir plan hazırlayan kahramanlarımız, bankayı soymak için gün geçmeden harekete geçerler. Ancak bir sorunları var daha onlar harekete geçmeden polis olayı haber alarak tedbir alır. Bu durum karşısında şaşkına dönen arkadaşlar, kendilerini kimin ihbar ettiğini bulmaya başlarlar. Usta aktörler Şafak Sezer ve Çetin Altay'ın başrollerini paylaştığı kaliteli kadrosu ile dikkat çeken Yalan Dolan adlı film, 01 Mart 2019 da vizyona girmiştir. Filmi sansürsüz izlemek için eklenmiştir.
 • 82
 • IMDb 4.9
 • 252
 • 0
Bulantı Yerli Film izle Direk
İncele
Bulantı Yerli Film izle Direk
Yerli Film
Ahmet kendinden oldukça emin biçimde yaşamına devam etmektedir. Konutlu ve bir kız çocuğu babası olan adam, gününü ailesi ile beraber geçirecekken bunun yerine gönül eğlendirdiği genç bayanların yanına gitmekteydi. Umarsız yapısı nedeni ile hiç bir şeyi takmayan adam, yeniden sevgilisi ile beraberken karısı ve kızını trafik kazasında kaybeder. O günden sonra yaşamına yeniden sürat kesmeden devam ede Ahmet'in hayatı rayından çıkmaya devam ediyor.
 • 116
 • IMDb 5.8
 • 260
 • 0
Yol 1982 Full 1080p izle
İncele
Yol 1982 Full 1080p izle
Yerli Film
Yol 1982 İzle, Yol 1982 full izle, Yol 1982 1080p izle, Yol 1982 Tek Parça izle, 1982 Türkiye yapımı olan Yol filminin toplam süresi 1 saat 54 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik’tir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,2’dir. Filmin yönetmenliğini Serif Gören ve Yilmaz Güney yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Yilmaz Güney yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Tarik Akan, Serif Sezer, Halil ErgünYol 1982 Filminin Konusu : Türkiye, halkı ve yetkililerinin sert bir portresi, bir hafta evden ayrılan beş mahkumun hikayeleriyle ve dışarıdaki dünyaya uyum sağlamada karşılaştıkları problemlerle gösterildi.
 • 124
 • IMDb 7.4
 • 731
 • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz.Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz.İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.