İngiltere
The Two Popes
İncele
The Two Popes
Yerli Film
Kilisenin izleyişi ile ilgili şikayetleri olan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012 yılında Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) çekilme izni istedi. Bunun yerine, skandallara ve kendinden şüphe duymaya karşı mücadelede Papa Benedict, Katolik Kilisesi'nin temellerini sarsacak bir sırrı ortaya çıkarmak için keskin eleştirmeni ve gelecekteki halefi çağrısında bulunuyor. Gelenek ve ilerleme, suçluluk ve affetme arasındaki bir mücadele Vatikan'ın duvarlarının arkasında başlar, çünkü bu iki çok farklı adam ortak bir zemin bulmak ve dünyadaki milyarlarca takipçi için bir gelecek yaratmak için geçmişlerinin izlerini takip eder. hdfilmcehennemi2.pw iyi seyirler diler.
 • 125dk
 • IMDb 7.7
 • 101
 • 0
Once Upon a Time in London HD izle Direk
İncele
Once Upon a Time in London HD izle Direk
Türkçe Altyazı
1930 yıll arası Londra’da organize suç oldukça çoğalmıştır. İtalyan Subinis ve İngiliz White ailesi West End’in yeraltı dünyasını ifşa ediyordu. 2. Dünya Savaşı geldiğinde Jack Spot yeraltını ele geçirmek için çaba sarf ederken istediğide olmuştur. 2019 İngiltere yapımı olan Once Upon a Time in London filmini Simon Rumley yönetiyor. Filmi HD kalitesinde izleyin.
 • IMDb 7.2
 • 268
 • 0
High Life (2018) HD izle Direk
İncele
High Life (2018) HD izle Direk
Türkçe Dublaj
Bir grup suçlu insan görev için uzayda alacakları yer ve tehlikeli olan bölgeye gitmeyi kabul edip bir yolculuğa koyulurlar. Bu görev, insanların uzayda üreyip ürememedikleri ile ilgilidir. Uçuş esnasında uzay gemilerini bir sert fırtına alaşağı eder ve uzay gemisinde bulunan çoğu kişi bu fırtınadan kurtulamaz. Robert Pattinson'ın canlandırdığı Monte karakteri ve minik kızı tehlikeli görevde hayatta kalan son insanlardır.High Life filminin yönetmenliğini ele alan isim Claire Denis’dır. Oyuncu kadrosunda ise Robert Pattinson, Juliette Binoche, André Benjamin, Mia Goth, Agata Buzek gibi daha bir çok isim bulunmaktadır.
 • 110dk
 • IMDb 5.9
 • 407
 • 0
Otherhood 2019 izle Direk
İncele
Otherhood 2019 izle Direk
Türkçe Dublaj
Otherhood izleOğullarından uzakta olan Carol, Gillian ve Helen, 30’lu yaşlarda olan oğullarını zamanla yaşamlarının düzgün bir şekilde ilerlemediğine inanmaya başlar. Bu nedenle bu üç anne, onların hayatını yolunu koymaya, sorunlarını çözmeye ve onlar için daha iyi bir gelecek hazırlamaya karar verirler. New York’a oğullarının yanına gitmeyi planlar.Oğullarının yanına gitmekte olan anneler, yolculuk sayesinde eşleri, arkadaşları, çocukları ve kendileriyle ilişkilerini yeniden tanımlamaları gerektiğini anlayan üç kadın, bu süreçte kendilerini yeniden keşfetmeye başlar. Filmi HD kalitesinde izlemeniz için eklenmiştir.
 • IMDb 5.4
 • 239
 • 0
Kral Charles 3 Full izle Direk
İncele
Kral Charles 3 Full izle Direk
Türkçe Dublaj
Kral Charles 3 izleRupert Goold tarafından yönetilen film, Ülkesini uzun yıllar boyunca refah içerisinde yöneten Kraliçe'nin ölümünden sonra tahta geçen Prens Charles, önüne bir yasa gelir ve o yasayı red etme kararı alır. Red ettiği yasa yüzünden ülke kaosa sürüklenir. Bu kritik sürevi iyi yönetmek isteyen Prens Charles'in kurgusal hikayesini sinemaya aktaran filmi Full izlemeniz.için eklenmiştir.
 • 88dk
 • IMDb 6.4
 • 508
 • 0
Red Joan (2018) Full HD izle Direk
İncele
Red Joan (2018) Full HD izle Direk
Türkçe Altyazı
Red Joan izle1938 yılına ait hikayede özellikle Joan'in aşık olduğu genç komünist Leo Galich ile olan ilişkisini konu edinen bu film, gerçek bir hikayeden esinlenilerek beyaz perdeye uyarlanmıştır. 50 yıldan fazla bir süredir casusluk yapmakta meşhur olan Joan Stanley’nin hayatı anlatılıyor. İngiliz doğumlu olan Joan Stanley, Sovyet ve Komünist olan parti sempatizanıdır. İngiliz devlet memuru olarak görev yapmaktadır. 1903 yılında nükleer bomba ile ilgili sırları başarılı bir şekilde Sovyetlere taşımayı başarmıştır. Joan'ın aktardığı önemli bilgiler sayesinde Sovyetler Birliği, batı bölgesine atom bombası konusunda yarışır hale gelir.
 • 110dk
 • IMDb 6.2
 • 313
 • 0
Lanetli Fener 2018 Full HD izle Direk
İncele
Lanetli Fener 2018 Full HD izle Direk
Türkçe Dublaj
Lanetli Fener izleÜç arkadaş, İskoçya kıyılarından çok uzaklarda ıssız bir adada 6 hafta boyunca deniz fenerine bekçilik ve bakımlarını yapmak için işe gelirler. Bu üç arkadaş adaya yerleştikten hemen sonra sessiz ve sakince hayatlarına devam etmektedirler. Ancak hiç beklenmedik bir anda adanın kıyısına parçalanmış bir tekne gelir. Teknenin içerisinde ise bilinmeyen bir sandık vardır. Sandıkları açmak için heyecanlanan üç arkadaş hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bu olayın ortasında kalırlar.
 • 101dk
 • IMDb 5.8
 • 368
 • 0
The Children Act Full HD izle Direk
İncele
The Children Act Full HD izle Direk
Türkçe Altyazı
The Children Act izleİngiliz Yüksek Mahkemesi hakimi olan Fiona Maye’in kararsız olan davasını konu alan film, Kararsız olan dava ise kanser teşhisi konulmuş olan bir genç delikanlı yer almaktadır. Adam isimli bir gencin dini sebeplerinden ötürü tedaviye karşı çıkmaktadır. Ebeveynleri bu duruma mani olmak ve nakli gerçekleştirmek için adım atmaya ve karar verirler. Adam’ın bu hayatı yaşamaya devam edebilmesi için bu kan naklini yapmak zorundadır. Fiona, karşısına çıkan bu dosyada Adam’ı kendisi hastaneye götürmek ister. Adam hakkında zor kararı verecek olan Fiona, vereceği bu zor karar Adam’ın yaşamasına mı yoksa ölmesine sebep olacaktır. Bu zor kararı alabilmek için Adam'ı daha iyi tanımak için daha sık görüşmeye karar verir.2017 yılında yapılmış olan The Children Act filminin yönetmenliğini yapan isim Richard Eyre’dır. Oyuncu kadrosunda ise Emma Thompson, Stanley Tucci, Fionn Whitehead, Ben Chaplin, Rosie Cavaliero gibi daha bir çok isim bulunmaktadır.
 • 105dk
 • IMDb 6.7
 • 452
 • 0
Slaughterhouse Rulez (2018) izle Direk
İncele
Slaughterhouse Rulez (2018) izle Direk
Türkçe Altyazı
Slaughterhouse Rulez Full izleAltıncı sınıf öğrencileri tarafından kötü şekilde yönetilen bir okula kaydolan Don Wallace, geçecek zamanda başına gelecek olan olaylardan habersizdir. Clemsie ismindeki kıza ise aşık olur. Okulda oluşan sert yönetim ise son zamanlarını yaşıyacaktır. Okula yakın çevresinde bulunan ormanlık alanda maden çalışmaları sürerken büyük bir çukur meydana gelir. Oluşan gizemli çukurdan habersiz olan öğrencilerin hayatta kalma mücadelesi başlıyacaktır.Slaughterhouse Rulez filminin yönetmenliğini üstlenen isim Crispian Mills’dır. Oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Margot Robbie, Asa Butterfield, Simon Pegg, Nick Frost gibi daha bir çok isim bulunmaktadır.
 • IMDb 5.3
 • 368
 • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.