China
Korku Hikayeleri Filmini izle 2019
İncele
Korku Hikayeleri Filmini izle 2019
Türkçe Altyazı
1960'lı yıllarda geçen hikaye, yaşanan olayları unutmak isteyen kasaba halkı cadılar bayramı gecesi yeniden sergilenen gerilim dolu olaylar anlatılıyor. Bir gurup arkadaş, sevmedikleri arkadaşlarını ekmek için zoraki olarak bilmedikleri eve girerler. Bu ev arkadaş gurubunu bağrına basarken arkadaşlarından korur ancak bu iyiliğin ardında saklanan kötülü adım adım yaklaşmaktaydı.Scary Stories to Tell in the Dark filmi Türkçe’ye çevrilmiş hali ile Korku Hikayeleri filminin yönetmenliğini yapan isim André Øvredal’dır. Oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Austin Zajur, Dean Norris, Gil Bellows gibi daha bir çok isim bulunuyor.
 • 103
 • IMDb 6.4
 • 1.186
 • 0
Kül En Saf Beyazdır izle HD Direk
İncele
Kül En Saf Beyazdır izle HD Direk
Türkçe Dublaj
Çin'de devam eden bozuk düzene baş kaldırmak isteyen iki insanın sıra dışı yaşamını merkezine alan yapım, cannes film festivalinde en yaratıcı film ödülüne layık görülmüştür. Çin’in kapitalist dünyasında geçen bir aşk trajedisini anlatıyor. John Woo ve Johnnie To’nun Çin mafya (jianghu) filmlerinden esinlenen Kül En Saf Beyazdır’ın kahramanı, mafya elemanı Bin’e âşık olan Qiao. Bir çete hesaplaşması sonrasında Qiao hapse düşer. Beş yıl sonra salıverildiğinde her yerde Bin’i arayan Qiao, Çin’de köklü bir değişim gerçekleştiğini anlar. Daha önce Filmekimi’nde Günahın Dokunuşu ve Dağlar Uzaklaştığında filmlerini izlediğimiz yönetmen Zhang-ke, filmini şöyle tarif ediyor: "Toplumun kıyısında yaşayan bir çiftin hikâyesi ele alıyor.Kül En Saf Beyazdır filminin yönetmenliğini yapan isim Zhangke Jia’dır. Oyuncu kadrosunda ise Tao Zhao, Fan Liao, Yi’nan Diao, Jiali Ding, Zijian Dong, Xiaogang Feng gibi daha bir çok isim bulunuyor.
 • 141
 • IMDb 7.1
 • 1.208
 • 0
Derinlerdeki Dehşet izle 2018 Direk
İncele
Derinlerdeki Dehşet izle 2018 Direk
Türkçe Dublaj
Film, Nesli tükenmiş olan bir canlının fosillerini araştırmasını konu ediniyor. Deniz altı ile derinlere dalan ekip kısa süre sonra bilinenin aksine gizlenen bir canlıyı keşfedecektir. Gizliliği ve güvenliği tehlike altına olan bu devasa yaratık yüzeye doğru çıkmaya başlıyor. Onu bulan ekip onu yok etmesi gerekmektedir. Gizemli devasa yaratık ve onun peşinde sürüklenen mürettebatın nefesleri kesecek macerasına hep birlikte tanıklık ediyoruz. Yönetmenlik koltuğuna jon Turteltaub otururken senaryosu ise Dean Georgaris tarafından kaleme alınmış ve baş rolünü usta aktör Jason Statham üstlenmiştir.
 • 113
 • IMDb 6.3
 • 790
 • 0
İkizler Projesi – Gemini Man izle 2019
İncele
İkizler Projesi – Gemini Man izle 2019
Türkçe Altyazı
Yakalanması imkansız ve izi bulunması zor bir suikastçı olan Henry Brogen, işinde başarılı ve görevlerini kusursuzca yerine getirmeye devam ederken, kendisini yok etmek isteyen düşmanları tarafından yok edilmek ister. Sıra dışı teknikler geliştirmeye çalışan düşmanları bu konuda başarılı olmuştur. Henry, daha önce hiç karşılaşmadığı ve tıpkı kendisi gibi hareket eden gizemli düşmanı ile baş etmeye çalışır. Fakan baş etmek istediği aslında onun bir kopyasıdır. Yönetmen Ang Lee tarafından sinemaya uyarlanan Gemini Man adlı filmin başarılı aktör unvanına sahip olan Will Smith'in baş rolünde yer aldığı Gemini Man adlı film Amerika ve Çin ortak yapımı olarak vizyona girmiştir.
 • 117
 • IMDb 5.1
 • 1.314
 • 0
Yıldızlara Doğru izle 2019 Türkçe Dublaj
İncele
Yıldızlara Doğru izle 2019 Türkçe Dublaj
Türkçe Altyazı
Filmde bir astronot rolünü canlandıran Brad Bitt, 20 yıl önce uzaya çıktığı yolculuk esnasında kaybettiği babasını aramak için kendisininde çıktığı zorlu yolculuğu merkezine alan filmin konusu; Uzay yolculuğundan bir süre sonra babasından haber alamayan Roy, babası gibi astronot olmaya karar verecektir. Amacı ise uzayın engin derinliklerinden iz sürerek babasına ulaşmaktır. Çıktığı bu yolculuk ona hayatında daha önce hiç deneyimlemediği duyguları ve deneyimleri sunacaktır. İnsanlık için yeni keşifler yapma fırsatı sunacak olan film, 01 Eylül 2019 da tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona girmiştir.Usta aktör Brad Pitt'in başrolde yer aldığı filmin oyuncu kadrosu ile yılın en iddialı bilim kurgu filmi Yıldızlara Doğru filmi, yenilikçi yönetmen James Gray imzası taşıyor.
 • 124
 • IMDb 7.3
 • 1.069
 • 0
Reset izle 2017 HD
İncele
Reset izle 2017 HD
Türkçe Dublaj
2017 yılında yayınlanan filmin konusu; Tüm hayatını bilime adayan kadının hikayesini merkezine alıyor. Hayatında hep bir makina üretip zamanın yolculuğunu çalışır hale getirmek istemiştir ve sırrını öğrenmeyi başarmıştır. Bu buluş dünyada büyük çığır açarken, fakat kötü olaylar ise peşini bırakmayacaktır. Bilim kadınının çocuğu kaçırıldıktan sonra çocuğunun hayatına karşılık bu teknolojiyi isteyen kimliği belirsiz kişiler, kadının bunu bilinci ile ret etmesi sonucu çocuğu öldürüyor. Kadın bu durumu fırsata çevirerek icadını denemeye karar veriyor. Geliştirdiği teknolojiyi başlatıp zamanda geriye giderek çocuğunu kurtarmaya çalışıyor. Yapımcılığını Jackie Chan'in üstlendiği Reset adlı aksiyon filmi sizler için eklendi.
 • 106
 • IMDb 5.3
 • 1.653
 • 0
Shanghai Fortress izle Direk
İncele
Shanghai Fortress izle Direk
Türkçe Altyazı
Uzak bir hayali gelecekte geçen hikaye, Çin'in Şangay kentini istila etmek isteyen uzaylılar ile şehri koruyup savunmaya ant içmiş askerlerin macerasını merkezine alınan film, Dünya enerji rezervlerinin büyük kısmını içerisinde barındıran bu şehirden haberdar olan uzaylılar, şehri ele geçirmek için askerleri alt etmeleri gerekmektedir. Askerler ise uzaylıları dünyadan def etmek için mücadele verecektir. Nihayetinde beklenen gün gelecek ve büyük savaş başlayacaktır.
 • IMDb 2.6
 • 1.367
 • 0
Kod Adı: Ressam – Project Gutenberg izle Direk
İncele
Kod Adı: Ressam – Project Gutenberg izle Direk
Türkçe Dublaj
Hong Kong şehrin heryerine sürdükleri milyonlarca sahte para nedeni ile aranan sahte para şebekesi çok geçmeden yakayı ele veriyor. Ancak liderlerini bulamadıkları için borsa tehlike altındadır. Hong Kong polisi çete liderini yakalamak için harekete geçerken, piyasada dolanan sahte paraları gerçeğinden ayırt etmekte zorlanan Hong Kong polisi çareyi hapishanede bulurlar. Ressam kod adını kullanan çete liderini bulmak için hapishanedeki bir mahkum ile iş birliği yapan polis, hedefine daha da yaklaşmış ve aksiyon dozu her geçen saat daha da artmaktaydı. Filmi Full izlemeniz için eklendi.
 • 130
 • IMDb 7.0
 • 889
 • 0
Geçersiz Delil – The Void Evidence (2019) izle Direk
İncele
Geçersiz Delil – The Void Evidence (2019) izle Direk
Türkçe Altyazı
Sıradan ve vukuatsız geçen günün birinde polis merkezine bir E-mail gelir ve bu E-Mail ortalığı birbirine katar. Gelen E-Mailde bir adamın acımasızca infaz edilmiş videoyu yer almaktadır. Aynı zamanda ise canlı yayımlanan videoda polis cinayetin canlı tanığı haline gelir. E-Mail'in kim yada kimler tarafından gönderildiği henüz bilinemezken, bu E-Mail sahibini bulmak için izini sürmeye çalışan polis sonuç alamaz. Nedeni ise canlı yayımlanan bu video onlar için özel olarak hazırlanmıştır. Bu olayı çözmek için uğraş sarf eden polis camiası ülkenin en deneyimli dedektifleri katili yakalamak için harekete geçecektir.
 • 83
 • IMDb 5.4
 • 1.104
 • 0
Bıçak Sırtında – Shock Wave (2017) Full izle Direk
İncele
Bıçak Sırtında – Shock Wave (2017) Full izle Direk
Türkçe Dublaj
Shock Wave Full izleUzun yıllar boyunca orduda patlayıcı uzmanlığı yapan bir terörist, Hong Kong'un en gözde uzunluğu ile dikkat çeken tüneli ele geçirir. Terörist ve Adamları boydan boya uzun olan tüneldeki insanları rehin alam ve her yerine bomba döşeyen adam, isteklerinin yerine getirilmesi için hükumet yetkililerini tehdit eder ve onlara 48 saat süre verir. Verdikleri süre içerisinde istekleri karşılanmadığı takdirde tünelde rehin aldıkları insanlari öldüreceğini ve tüneli havaya uçuracağını söyler.
 • 119
 • IMDb 6.4
 • 757
 • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.