Lewis Pullman

 1. Takip Edenler – Them That Follow izle 2019 Direk
  Tüm Bilgiler
  Takip Edenler – Them That Follow izle 2019 Direk 2019 Yılı Filmi, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Erişkin yaşını kutlamak için aile bireylerinin toplanmasından tedirgin olan Mera, yaklaşan doğum günü onu bi hayli korkutacaktır. Aile bireylerinin sapkın bir tarikatın üyesi olması nedeni ile oldukça huzursuzdur. Babası tarafından yılanlar ile zorlu bir eğitime tabi tutulan Mara, bu durumdan oldukça rahatsızdır. Yılanları maşa olarak kullanınca inanılmaz ürkütücü işler yapmaya zorlanır. Kızın babası Lemuel, sapkın inançlara sahip tarikatın lideridir ve kızının kendi yerine geçeceğini iddia ederek bu harekete kalkışır. Mera bu durunu kabullenecek mi veya bu durumunun üstesinden gelecek mi?
  • 2019
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 5.3
  • 1.109
  • 0
  Ziyaretçiler: Gece Avı 2018 izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Ziyaretçiler: Gece Avı 2018 izle Direk 2018 Yılı Filmi, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Filmin ilk serisi 2008 yılında izleyicisi ile buluşan film, aynı adlı gerilim romanından uyarlanmıştır. 2. filmi olan Ziyaretçiler: Gece Avında, tatil planlayan insanlar kalacak yer bulamaları için İnternet'den mobil ev kiralayan bir gurup insan gittikleri yerde oldukça korku dolu saatler yaşar. Issız bir yerde terk edilmiş mobil evleri gören insanlar şaşkınlık içinde ne olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Bir süre geçtikten sonra sanki buraya zorla getirilmiş gibi bir hisse kapılıyorlar. Karanlığın içinde saklanan üç kişi istedikleri hedeflerine ulaşmıştır. Şimdi bu insanlar hayatta kalmak için ne gibi fedakarlıklar yapacaklardir.
  • 2018
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 5.7
  • 457
  • 0
  Lean on Pete izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Lean on Pete izle Direk 2017 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çocukluk ve gençlik yıllarında babası işsiz olunca yokluk içerisinde ve annesiz olarak yaşayan Charley Thompson, artık bir yetişkin olmuştur ve iş aramaya başlar. Günün birinde bir at çiftliğinde iş bulur. İki yarış atı hep sahalardan uzak kalmıştır. Charley ise bu iki yarış atı ile çok güçlü bir bağlar kurur. Onları öyle bir yetiştirir ki yarış zamanı geldiğinde favori atlaların yanında birer efsane gibi durmaya başlarlar. Gerçek bir hikayeden esinlenen film bir adam ve atların güçlü bağını merkezine alıyor.
  • 2017
  • United Kingdom
  • 1080p
  • IMDb 7.4
  • 541
  • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.