Christina Hendricks

 1. American Woman izle Türkçe Altyazılı Direk
  Tüm Bilgiler
  American Woman izle Türkçe Altyazılı Direk 2018 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Çok sevdiği torunu ile yaşayan yaşlı kadın, günün birinde kızının esrarengiz şekilde ortadan kaybolması ile sarsılır. Yıllarca kızını arayan ve bu sürede torununa annelik etmek zorunda kalan yaşlı kadın, umudunu yitirmeyip kızından gelecek güzel haberleri beklemeye başlar. 2018 ABD yapımı American Woman filmini Jake Scott yönetiyor. Dram türündeki film 14 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girdi.
  • 2018
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.5
  • 543
  • 0
  Ziyaretçiler: Gece Avı 2018 izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Ziyaretçiler: Gece Avı 2018 izle Direk 2018 Yılı Filmi, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Filmin ilk serisi 2008 yılında izleyicisi ile buluşan film, aynı adlı gerilim romanından uyarlanmıştır. 2. filmi olan Ziyaretçiler: Gece Avında, tatil planlayan insanlar kalacak yer bulamaları için İnternet'den mobil ev kiralayan bir gurup insan gittikleri yerde oldukça korku dolu saatler yaşar. Issız bir yerde terk edilmiş mobil evleri gören insanlar şaşkınlık içinde ne olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Bir süre geçtikten sonra sanki buraya zorla getirilmiş gibi bir hisse kapılıyorlar. Karanlığın içinde saklanan üç kişi istedikleri hedeflerine ulaşmıştır. Şimdi bu insanlar hayatta kalmak için ne gibi fedakarlıklar yapacaklardir.
  • 2018
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 5.7
  • 447
  • 0
  Oyuncak Hikayesi 4 (2019) Full izle Direk
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 4 (2019) Full izle Direk 2019 Yılı Filmi, Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 4 Full izleKaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin oyuncak olduğunu kabul etmeme macerasını konu ediyor. Floky geri dönüşüm projesi ile üretilmiştir. Kesinlikle oyuncak olduğunu kabul etmemektedir. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılsa dahi kesinlikle bunu kabullenmez. Dünyaya ne amaç ile geldiğini çözme çabasına girer. Kendisini hiçbir oyuncaklarla bir görmediği için Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmez kendisini. Forky, dünyaya gelme amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Fakat onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken başka bir görevi olduğunu çok geçmeden öğrenir.
  • 2019
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 8.6
  • 462
  • 0

Kesintisiz ve Kaliteli Film İzleme Keyfi

Full HD film izleme imkanı artık ayağınıza kadar geliyor. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz. Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene.com sizlere kesintisiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyor. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.com sizlere Dünyanın en çok izlenen filmlerinden en Kült yapımlara kadar bütün film arşivi ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanı veriyor. Üstelik arşivinde bulunan filmler en eskiden en yeniye kadar HD kalitesinde sizlere sunuluyor. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene.com. Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve film izleme keyfini burada yaşayın.